ÚVOD FOTOGRAFIE AKTIVITY CENÍK REZERVACE KONTAKT
Klidné ubytování Apartmán ve Vrchlabí prohlédnout ubytování

Několik tipů ve Vrchlabí

NS - Černohorské rašeliniště

NS - Černohorské rašeliniště
Délka trasy: 3 km

Naučná stezka Černohorské rašeliniště je vůbec nejstarší naučnou stezkou v Krnap. Nabízí nejen překrásné panoramatické výhledy z Hubertovy vyhlídky, ale zejména provádí návštěvníky netypickým rašeliništěm lesního typu.

NS - Rýchory

NS -  Rýchory
Délka trasy: 4,5 km

Naučná stezka Rýchory vede od vyhlídky Maxovka kolem Dvorského lesa v místech, kde byla v roce 1952 pro bohatou flóru zřízena jedna z prvních rezervací v Krkonoších.

NS - Dědictví doby ledové

NS - Dědictví doby ledové
Délka trasy: 9 km

Přeshraniční naučná stezka vede nejcennějšími partiemi Krkonoš. Představuje krkonošskou tundru s ukázkami různých jevů a útvarů pocházejících z doby ledové. Jedná se o okruh spojující vyhlídku do ledovcového Obřího dolu od bývalé Obří boudy.

NS - Čertův důl

NS - Čertův důl
Délka: 2,5 km, převýšení 120 m

Kratší obrátková trasa vedoucí podél toku Čertovy strouhy v Čertově dole ve středních Krkonoších. Ukazuje přírodní zajímavosti ale především zachovalé hrazenářské dílo – přes 100 let staré úpravy koryta horského toku.

NS - Lázeňská

NS - Lázeňská
Délka: 6 km, převýšení 190 m

Vycházkový okruh vedený lesnatými svahy jihozápadně od centra lázeňského a turistického střediska; na tabulích se návštěvník dozví mnohé o historii Janských Lázní, lesnictví a přírodních poměrech okolí.


Obývací pokoj

Obývací pokoj, Apartmán692

Ložnice

Ubytování - ložnice

Kuchyň

Kuchyň, Apartmán 692